Koloběžka Kostka Travel MAX G6

Koloběžka Kostka Trvale Max G6.

Představení nové koloběžky Kostka Travel Max G6 zde: 


Čím se liší od Tourky? Z dálky by to vypadalo jako Tourka.

Proč bychom se o ní měli bavit a s ní zabývat? Je to v podstatě Tourka, ale na 28". Její nejpodstatnější vlastností je, že je větší. Koloběžka je obuta do klasických, osvědčených plášťů Maraton Racer. Kde je na předním kole 28", ale na tlusté gumě. Vzhledem k mé výšce a váze je toto pro mě ideální velikost koloběžky.

kolobezka-kostka-travel-max-g6-1

Koloběžka Kostka Travel nese označení G6. Má tužší stupátko, hliníkovou opatěnku a dodatečný svár po celé délce rámu, což zajišťuje ještě vetší tuhost a pevnost. Dále má nová prohnutá turistická řidítka, která dávají jezdci optimální úhel rukou a koloběžka je díky nim o něco vyšší, větší.

kolobezka-kostka-travel-max-g6-2

Jak je nová Kostka Travel Max G6 osazena? Má nové stupátko ze zesíleným středem. Díky tomu je koloběžka tužší a méně pruží. Ubylo nýtku zajišťující grip, nicméně nynější počet je dostačující a příjemnější. Koloběžka je osazena standardními brzdami Shimano 4000 "véčka". Pláště Maraton Racer. Náboje jsou opět zúžené, abychom si neokopávali při jízdě kotníky. Tyto náboje si kostkovi vyrábí sami a jsou osazeny průmyslovými ložiskami. Tyto náboje jsou standardem na koloběžkách Max.

kolobezka-kostka-travel-max-g6-6

Přední kolo je taktéž osazeno zúženým nábojem a pláštěm Maraton racer. Již několikrát zmiňovaný plášť Maraton Racer je šikovný univerzál, jelikož má dostatek objemu pro horší povrch a přitom je stále dostatečně rychlý při jízdě na asfaltu. Krásným a designerským kouskem, který stojí za zmínku je představec Kostka, do kterého je vyfrézováno několik malých "káček".

kolobezka-kostka-travel-max-g6-3

kolobezka-kostka-travel-max-g6-7

Shrnutí pro koloběžku Kostka Travel G6? Další super kousek od firmy Kostka. Kvalitně zpracovaný a uživatelsky příjemný stroj. Jednoduše řečeno, je to větší sestra od známé koloběžky Kostka Tour.

Parametry zde:

Kategorie: Koloběžky Kostka Max
Záruka: 2 roky
Rozměry: 103 x 175 cm
Hmotnost: 9,3 kg
Nosnost rámu: 150 kg
Kola: 28"/20"
Světlost nášlapu: 5 cm
Délka nášlapu: 4,4 cm
Šířka řidítek: 6,8 cmAť to frčí!