Půjčovna

VELORAMA-NAHLED-PUJCOVNA_CROP

Dobrá koloběžka i skládací kolo nejsou levná záležitost, a tak chceme každému umožnit nejprve si stroj pořádně vyzkoušet a ošahat - ve vlastním autě, s místním autobusákem, ve svém vlaku a nebo do svého kopce.

Už se nám stalo, že se vrátil zákazník s objevem „ta skládačka má ale fakt malá kola, moje trekové kolo jezdí úplně jinak“. Na taková banální zjištění je opravdu škoda přijít až po koupi, proto většinu kol i koloběžek půjčujeme.

V nabídce jsou koloběžky

Nabídka skládacích kola

Nejprodávanější modely máme  zařazeny do půjčovny, svezete se na nich kdykoliv a je možné si je zapůjčit  i na déle – typicky na den nebo víkend, ale lze si kolo (koloběžku) půjčit i na dovolenou. Na všem ostatním z prodejny se lze v okolí prodejny krátce svézt za suchého počasí.

Ceník:
1 den ………... 290 Kč
víkend ………. 580 Kč
1 týden ……….1700 Kč
2 týdny ……….2800 Kč
3 týdny ……….3500 Kč
Na delší dobu se zeptejte, už jsme půjčili kolo i na půlroční studium v Paříži, cena a záloha je ale pak otázka dohody.

Při vrácení tentýž den je půjčovné 200 Kč.

Zaplacená cena za zapůjčení je v případě následné koupě kola nebo koloběžky (= při objednávce do jednoho měsíce od data zapůjčení) považována za zaplacenou zálohu a odečtena od prodejní ceny kola.

Záloha:
Při zapůjčení kola vyžadujeme složení vratné kauce ve výši 50% ceny daného kola (Brompton – 15000 Kč, Tern Link B7 6000 Kč, Tern Link C8 7500 Kč …)

Při zapůjčení koloběžky vyžadujeme složení jednotné vratné kauce ve výši 2000 Kč, pro eletrifikované koloběžky je záloha 10 000 Kč

O dostupnosti kola nebo koloběžky se informujte a rezervaci provádějte emailem nebo ještě lépe telefonicky.