Půjčovna

VELORAMA-NAHLED-PUJCOVNA_CROP

Dobrá koloběžka i skládací kolo nejsou levná záležitost, a tak chceme každému umožnit nejprve si stroj pořádně vyzkoušet a ošahat - ve vlastním autě, s místním autobusákem, ve svém vlaku a nebo do svého kopce.

Už se nám stalo, že se vrátil zákazník s objevem „ta skládačka má ale fakt malá kola, moje trekové kolo jezdí úplně jinak“. Na taková banální zjištění je opravdu škoda přijít až po koupi.

V nabídce jsou vybrané Kostka koloběžky, Yedoo koloběžky i koloběžky Crussis či Kickbike. K dispozici jsou také některá skládací kola Tern, Brompton či Montague a to včetně jejich elektrifikovaných verzí středovými pohony Pendix. 

Ceník:
1 den ………... 290 Kč
víkend ………. 580 Kč
1 týden ……….1700 Kč
2 týdny ……….2800 Kč
3 týdny ……….3500 Kč
Na delší dobu se zeptejte, už jsme půjčili kolo i na půlroční studium v Paříži, cena a záloha je ale pak otázka dohody.

Při vrácení tentýž den je půjčovné 200 Kč.

Zaplacená cena za zapůjčení je v případě následné koupě kola nebo koloběžky (= při objednávce do jednoho měsíce od data zapůjčení) považována za zaplacenou zálohu a odečtena od prodejní ceny kola.

Záloha:
Při zapůjčení kola vyžadujeme složení vratné kauce ve výši 50% ceny daného kola (Brompton – 20000 Kč, Tern Link B7 8000 Kč, Tern Link C8 10000 Kč …) u elektrokol plnou cenu

Při zapůjčení koloběžky vyžadujeme složení jednotné vratné kauce ve výši 2000 Kč.

Možnost půjčení je vždy nutné předem konzultovat telefonicky nebo mailem z důvodu omezeného počtu zkušebních strojů. 

Vždy platí, že jakékoli jízdní kolo, elektrokolo, skládací kolo nebo koloběžku je možné si za slušného počasí ZDARMA otestovat v okolí pražské kamenné prodejny.