Půjčovna

VELORAMA-NAHLED-PUJCOVNA_CROP

Dobrá koloběžka i skládací kolo nejsou levná záležitost, a tak chceme každému umožnit nejprve si stroj pořádně vyzkoušet a ošahat - ve vlastním autě, s místním autobusákem, ve svém vlaku a nebo do svého kopce.

Už se nám stalo, že se vrátil zákazník s objevem „ta skládačka má ale fakt malá kola, moje trekové kolo jezdí úplně jinak“. Na taková banální zjištění je opravdu škoda přijít až po koupi.

V nabídce jsou vybrané Kostka koloběžky, Yedoo koloběžky i koloběžky Crussis či Kickbike. K dispozici jsou také některá skládací kola Tern, Brompton či Montague a to včetně jejich elektrifikovaných verzí středovými pohony Pendix. 

Ceník:
1 den ………... 290 Kč
víkend ………. 580 Kč
1 týden ……….1700 Kč
2 týdny ……….2800 Kč
3 týdny ……….3500 Kč
Na delší dobu se zeptejte, už jsme půjčili kolo i na půlroční studium v Paříži, cena a záloha je ale pak otázka dohody.

Při vrácení tentýž den je půjčovné 200 Kč.

Zaplacená cena za zapůjčení je v případě následné koupě kola nebo koloběžky (= při objednávce do jednoho měsíce od data zapůjčení) považována za zaplacenou zálohu a odečtena od prodejní ceny kola.

Záloha:
Při zapůjčení kola vyžadujeme složení vratné kauce ve výši 50% ceny daného kola (Brompton – 20000 Kč, Tern Link B7 8000 Kč, Tern Link C8 10000 Kč …) u elektrokol plnou cenu

Při zapůjčení koloběžky vyžadujeme složení jednotné vratné kauce ve výši 2000 Kč.

Možnost půjčení je vždy nutné předem konzultovat telefonicky nebo mailem z důvodu omezeného počtu zkušebních strojů. 

Vždy platí, že jakékoli jízdní kolo, elektrokolo, skládací kolo nebo koloběžku je možné si za slušného počasí ZDARMA otestovat v okolí pražské kamenné prodejny. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení