Lehká sportovní koloběžka pro dospělé Crussis Cobra

Pojďme se podívat na zajímavou koloběžku z dílny Crussis. 

Zde více než kde jinde platí: "Pohlaď kobru bosou nohou!" Ale vážně - koloběžka Crussis Cobra je profesionální počin v oblasti koloběžek pro dospělé, který vyniká tím zásadním parametrem - hmotností. 7,6kg! To je opravdu málo. Po testování se ukázalo, že tento slibný parametr není na úkor tuhosti a nosnosti rámu.

Kolobezka-Crussis-Cobra-15

Oproti předchozím koloběžkám Crussis má Cobra lepší geometrii spíše sportovně laděnou a je dostatečně velká i pro postavy do 185 cm.
A co dalšího je kromě rámu na koloběžkách podstatné? Zapletená kola, obutí a brzdy. Koloběžka Crussis Cobra má zachován u všech těchto komponent vyšší standard. Funkční V brzdy Tektro, kvalitní náboje se zapouzdřenými ložisky, dvojté alu ráfky se soustruženým bokem a především kvalitní obutí Schwalbe Racer s dostatečným objemem, který pohlcuje nerovnosti a s přiměřeným vzorkem pro rychlý pohyb na asfaltu.

Kolobezka-Crussis-Cobra-2

Díky vedené bowdenů uvnitř rámu, nemůže dojít k nechtěnému poškození lanka a funce brzd tím zůstává neohrožena. Samozřejmostí jsou šroubení na košíky pro láhev s pitím.

Kolobezka-Crussis-Cobra-13

V našich prodejnách jsou ihned k dispozici koloběžky Crussis Cobra 4.1 v kombinaci reflexní žluté a černé a koloběžky Crussis Cobra One 4.3 v elegantní černé se zlatými detaily. Koloběžky lze zakoupit s originálními blatníky a stojánkem.