Garance nejnižší ceny koloběžek

Máme nyní ihned k dispozici širokou škálu koloběžek nejen pro dospělé. Koloběžky sestavujeme a připravujeme k převzetí či k odeslání v pražské a brněnské prodejně. Samozřejmostí je možnost otestování, záruční a pozáruční servis a instalace doplňků - blatníků, stojánků, nosičů a pod.

Abychom vás přesvědčili, že nákup u nás je vždy dobrý nápad, můžete využít možnosti garantované nejnižší ceny na trhu. Pokud naleznete prodejce, který má příznivější cenu než my, prosíme, zkopírujte odkaz této nabídky do poznámky při vyplňování kontaktních údajů při objednávce kola. My tuto nabídku prověříme a cenu, kterou naleznete, Vám budeme účtovat.

Aby to bylo bez komplikací, zadejte při objednávce on-line platbu převodem a vyčkejte na opravenou fakturu s nižší cenou. Rovněž platba v hotovosti v prodejnách nebo zaslání na dobírku jsou bezproblémové. Při platbě kartou on-line však nastávají zbytečné komplikace s dílčí refundací platby. Pokud byste si přesto přáli platit kartou, kontaktujte nás a my Vám pošleme platební odkaz s lepší cenou emailem.

Nabídka koloběžek nejen pro dospělé ZDE

Kam je třeba vložit odkaz? Je to snadné - návod níže:

navod-garance-ceny