O nás

cykloturistika-expedice-na-kolech-2

Velorama - cykloturistika, dálkový koloběh, cestování se skládacím kolem

Na přelomu roku 2019 a 2020 byla značka obchodu Velorama převzata od jejího zakladatele Ladislava Bláhy naší firmou Citybikes s.r.o. Láďa se po mnoho let zabýval neúnavnou propagací a prodejem skládacích kol a později rozšířil nabídku o koloběžky pro dospělé. V prodeji a servisu skládacích kol - zejména kol Brompton - byl respektovaným odborníkem a Velorama vyhledávaným obchodem. Stejným způsobem Velorama a její někdejší majitel uspěli v oblasti koloběhu. Pokud někdo věděl, jak se zabalit na cestu na kratší i dlouhé výlety, či jak vybavit koloběžku a udělat z ní stroj určený k dobrodružným cestám za hranice všedních dní, byl to Láďa. Zákazníci to dobře věděli a jeho služeb často a rádi využívali. 

Máme tedy rozhodně na co navazovat a je naším záměrem a snahou značku Velorama nejen zachovat, ale i nadále rozvíjet. 

Proto původní koncept "speciálky na skládací kola a koloběžky" rozšiřujeme a kritériem pro výběr zboží je vše, co se dotýká venkovních aktivit v přírodě a pohybu na dvou kolech.

  • Cykloturistika - krátké výlety i dálkové expedice se vším, co k tomu patří. Turistická a expediční kola, bikepacking, cyklobrašny, nosiče, blatníky, světla na kolo,
    doplňky a příslušenství. 

  • Dálkový koloběh - koloběžky pro dospělé určené pro výlety a expedice, vhodné vybavení a doplňky pro koloběžkový bikepacking a expedice na koloběžkách. 

  • Cestování se skládacím kolem - Skládací kola vhodná pro caravaning, camping, cesty vlakem či letadlem, obaly a příslušenství skládacích kol.

Z vlastní zkušenosti víme, že čas strávený v přírodě na dvou kolech patří k silným a důležitým zážitkům, které si může každý snadno dopřát. Relativní rychlost pohybu i dostatečná pomalost k vnímání krajiny, měst a vesnic, námaha, její překonání a zasloužená odměna a především nebývalá svoboda - to vše vás jistě nemine při cestách na kole, koloběžce nebo se skládačkou.

Nezáleží příliš, kam jedete, jak daleko a za kolik. Důležité je s kým, jak a proč.

Přejeme Vám štastnou cestu.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení