Dřívkáč – Představení

Dřívkáč – Ohnivá krabička.

Představení nového cestovního vařiče tzv. dřívkáče

Tato věc mi dělá radost již několik let. A tou věcí jsou dřívkáče. Malé ohnivé krabičky. Skvělý skládací dřívkový vařič, který je svou velikostí vhodný pro ešus nebo kotlík. V případě dřívkáče XLS, který mimo jiné obsahuje malý rošt, kleštičky a malé napichováky na maso, ten už se dá využít i jako malý gril, na kterém můžete ugrilovat maso, špekáček, zeleninu či co je vám libo.

drivkac-3

Celý systém dřívkáče je složitelný do placaté podoby, tudíž je dokonalý pro přepravu a nezabere téměř žádné místo. Vhodný pro použití s menší nádobou, pevným lihem nebo malými dřívky díky dnu, které je instalovat do několika výškových poloh. Stavebnice. Systém dřívkáče vám umožňuje rozdělat oheň i v místech, kde byste si na velký otevřený oheň netroufli z obav, že na vás někdo přijde. Dá se totiž hovořit o tom, že dřívkáč není otevřený ohně a dá se tedy rozdělat téměr kdekoliv.

drivkac-5

K dispozici jsou ve těchto variantách: dřívkáč S –> 8cm (190 g bez kříže nahoře), dřívkáč M –> 10cm (298 g bez kříže nahoře), dřívkáč L –> 12cm (445 g bez kříže nahoře) a dřívkáč XL –> 18cm. Každý si tedy může vybrat velikost, která bude nejvíce vyhovovat jeho požadavkům a využití, což je skvělé. Materiál, z kterého jsou vyrobeny je nerezová ocel a celé konstrukce je vypalovaná laserem.

drivkac-1