Limitované edice

Přemnožily se poslední dobou limitované edice. Jen jeden kus v republice, jediné dva na světě, zbývá jen pět posledních (z pěti vyrobených! :-) ). Custom varianta, jen a jen pro vás osobně vyrobeno, jediné na světě …

Beru ty různé limitky a customky jako HRU. Hru na exkluzivitu, která neexistuje, honbu za penězi. Penězi zákazníka, když je limitovaná customka dražší, nebo penězi prodejce, když je to za stejně, ale výrobce udělá „těch limitovaných“ jen víc než 10 najednou. Exkluzivita, která spočívá v tom, že kdykoliv někdo další otevře měšec příště, dostane ji taky. Jde v té hře jen o peníze. Limitovanost vydrží pouze dokud se do té super fotky nezamiluje někdo jiný a najednou bude jedna ze dvou, tří, deseti, JEN pro vás jediných stodvacetsedm … tisíc …
Jasně, někdy je předmětem hry vyjímečný doplněk, někdy hezká barva, vždycky ale hra o POCITU vyjímečnosti. Vždycky jenom HRA.

Osobně miluju jiný přístup. Těžko budu kdy obdivovat sílu peněz. Zákazníka co si vymohl extrabuřt nebo prodejce, co pořídil něco mimo běžnou nabídku. Zato budu vždy obdivovat, co jste osobně se svým strojem dokázali, když jste se přemohli a z x km za rok jste se posunuli na x plus 100, 200, 1000, 5000 za rok.
Když jste na svém stroji začali jezdit. Čím pravidelněji, tím líp.

Nejvíc obdivuji nikoliv LIMITED EDITION, ale BEAUSAGE, anglické slovo kombinující Beauty a Usage tedy „zkrásnělépoužíváním“. Obdivuji stroje, které fakt jezdí. Naleštěná krása v extra barvě zdobící showroom to u mě vždy prohraje s odrbanou potvorou s odřenými gripy a probržděnými ráfky. Někdo na ní totiž odřel gripy a probrzdil ráfky. O to jde.

Jezdit!

Pomáháme našim zákazníkům vybrat stroj vyjímečný ne tím, že ho někdo prohlásil limitovaným a vzácným, ale tím, že vám sedne, stroj, který vás udrží v JÍZDĚ. Tím, že se k vám a vašim potřebám bude dobře hodit, budete na něm jezdit a jezdit a jezdit. Budeme vás společně držet na silnici (nebo mimo silnici :-) ) a budeme váš stroj odborně servisovat, aby se z něj stala limitka tím, jak jste si jej osobně ojezdili. Aby byl KRÁSNĚ OJETÝ.

Jezděte!