Nové fotky z naší prodejny na Letné!

Prodejna na Famfulíkové byla prima, ale přeci jen pro řadu lidí byla daleko. Také jsme z ní vyrostli a stala se nám jednoduše malou. Na jaře jsme se tedy přestěhovali blíže k centru do nové prodejny na Praze 7 Letné. Je hned vedle Letenského náměstí ve Šmeralově ulici 6.

(OD LEDNA 2018 SÍDLÍME NA NOVÉ ADRESE: Osadní 16, Praha 7 - Holešovice)

skladaci-kola-velorama-kolobezky-prodejna-6

Prodejna leží na Praze 7 přímo mezi Letnou a Stromovkou a o to nám také šlo. Vámi vybrané kolo nebo koloběžku si můžete vyzkoušet přímo v některém z těchto příjemných parků. Se změnou místa přichází také rozšíření našeho sortimentu. Hlavní změnou je rozšíření o koloběžky MIBO, Kostka a Kickbike, které máme jak přímo k odběru, tak i na půjčovně. Přímo se nabízí přijít si odpoledne půjčit koloběžku a do večera si na ní dát výlet kolem Vltavy, ZOO až do Klecánek na jedno a potom zpět. Další, co nám nový prostor umožňuje, je rozšíření skladové nabídky sedel a doplňků Brooks  a přidání vodotěsných cyklo- ale i outdoor- brašen a batohů německé značky Ortlieb.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení