Tern Kanga Rack nosič se systémem Klickfix

Kód: 017079
1 889 Kč / ks 1 561 Kč bez DPH
SKLADEM (2 ks)

Nosič s popruhy, který jednoduše nacvaknete na držák, a uveze vše potřebné - batoh s věcmi na trenink, kabelku i tašku s nákupem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosič Tern Kanga rack je určen pro vaše osobní věci – batoh, kabelku nebo tašku s potravinam. Nosič se na skládacích kolech vybavených navářkou na hlavové trubce uchycuje na držák Luggage Truss (není součástí balení), který je pevně spojen s rámem kola a je vybaven KlickFix™ systémem. Díky systému KlickFix™ je montáž/demontáž nosiče Kanga opravdu snadná. Do držáku se nosič snadno zacvakne můžete tak jezdit s nosičem, když je třeba a bez něj, když by překážel. Na rozdíl od nosičů na říditka, nebo nosičů na vidlice, při použití na rámu kola (tj. s držákem Luggage Truss) tento systém nijak neovlivňuje řízení kola. Kanga není kompatibilní s koly TERN Link A7 a Link B7 a řadou Joe, které nemají navářku vpředu.

Nosič lze použít i bez držáku Luggage Truss. Na řídítka běžného kola nebo koloběžky lze upevnit  pomocí některého z  držáků KlickFix. nebo držáku/adaptéru brašen Ortlieb Ultimate.

Součástí nosiče jsou popruhy na připevnění nákladu.

Součástí nosiče není žádný držák/adaptér. Ty se objednávají zvlášť.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nosiče na kolo a koloběžku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 489 g
Nosnost: 7 kg
Roměry: 33 x 21 x 16 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: