Skládací koloběžka MIBO Royal (20/20) Černá

Kód: 202203
13 811 Kč / ks 11 414 Kč bez DPH
DO 3-5 dnů

Rychlá, bezpečná a stabilní skládací koloběžka s 20" koly je univerzální stroj, který s vámi bez problémů pocestuje v kufru auta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlá, bezpečná a stabilní i pro lehký terén. Určená dětem od 12 let a dospělým do 200 cm. Velikost kol 20/20". Velmi skladný model, ideální pro časté přesuny v dopravních prostředcích. Patentovaný skládací mechanismus. Přepravní rozměry: 133 x 60 x 17 cm.

Ručně vyráběný ocelový rám zajišťuje vynikající jízdní vlastnosti a perfektní přenos odrazové síly. Koloběžce je při výrobě věnováná velká péče a vše je vyladěno do nejmenšího detailu. Praktický stojan, který lze pohodlně sklápět nohou je již součástí koloběžky, což u jiných výrobců není obvyklé. Pevné dvojstěnné ráfky a přímý výplet je zárukou kvalitního přenosu sil na vozovku bez zbytečných ztrát. Samozřejmostí jsou kvalitní ložiskové náboje. Velmi účinné brzdy Shimano se běžně používají v cyklistice. Nízká výška nášlapu zajišťuje pohodlí při jízdě. Patentovaný skládací mechanimus, díky kterému je složení a rozložení koloběžky otázkou několika sekund. Přední a zadní kola o rozměru 20" zajišťují rovnoměrné rozložení sil při brzdění, čímž koloběžka nemá vzadu tendenci "ustřelovat".

Videovizitka

 

Specifikace

skladaci-kolobezka-mibo-royal-20-20 (1)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koloběžky pro dospělé
Záruka: 5 let
Rozměry - složené: 133 x 60 x 17 cm
Nosnost: 150 kg
Hmotnost: 11,5 kg
Kola: 20"
Výška nášlapu: 7,5 cm
Světlost nášlapu: 5 cm

MIBO ROYAL MISSION: ODTAJNĚNÝ KONCEPT SPECIÁLNÍ SKLÁDACÍ KOLOBĚŽKY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: