Skládací kolo Tern Node D8 24"

Kód: 012052
26 990 Kč / ks 22 306 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)

Skládací kolo s 24" koly, 8 rychlostmi a snadnějším skládáním. Středně velké a velmi pohodlné skládací kolo na cesty po městě i na výlet.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malé i velké skládací kolo s 24" koly a stavitelným představcem Andross 

Node řada skládacích kol Tern je postavena na 24“ kolech, což je směr, kterým se svět skládaček momentálně ubírá a Tern je v čele tohoto pelotonu. Kola Tern Node se vyznačují vlastnostmi standardního kola, ale lze je jednoduše za necelých 10 vteřin složit do kompaktní velikosti a vzít je s sebou do kufru auta, do MHD, uložit doma v obýváku nebo v zaměstnání u pracovního stolu. Je to ideální kolo nejen pro velké a vysoké cyklisty, pro které může být jedinou vhodnou skládačkou vůbec, ale ocení jej všichni, kdo mají rádi komfort a rychlost velkých kol a přitom u nich doslova pár centimetrů po složení nehraje roli. Skvěle se tak hodí nejen pro dojíždění do práce vybranými vlaky, ale naprosto úžasný je pro dovolenkování, kdy do kufru auta pohodlně složíte několik těchto kol a v cílové destinaci máte k dispozici pohodlné a téměř plnohodnotné jízdní kolo, keré vám mnozí budou závidět.

Oproti verzi Fix Handlebar je celkově ergonomictější a má stavitelnou pozici řídítek díky mechanismu Andross, který se ovládá dvěma rychloupínacími pákami (obr. 3). 

Specifikace

  • barva tmavě modrá 
  • velikost balíčku 39 x 86 x 84 cm
  • velikost kol 24″
  • počet rychlostí 8
  • max. hmotnost jezdce 105 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Střední: 22" - 24"
Záruka: 2 roky
Rozměry - složené: 39 x 86 x 84 cm
Kola: 24"
Hmotnost: 13,3 Kg
Počet rychlostí: 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: