Sada blikaček na kolo - Reelight SL120 Power BackUp

Kód: 001215
1 195 Kč –0 %
reelight sada blikacek sl120 (2)
1 195 Kč –0 % 1 194 Kč / sada 987 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Bez baterií, bez námahy a ještě bezpečněji! Sada bezbateriových blikaček, které po zastavení kola blikají keště po dobu 2 min.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model SL120 Power Backup Compact je sada dvou blikaček - přední a zadní, které se při každém rozjetí kola rozblikají a díky kondenzátoru blikají po dobu cca 2 min i po zastavení. Blikačky jsou vhodné pro všechny typy bicyklů s normálními náboji bez kotoučových brzd. 

Standardní držák se upevňuje pod matici středu kol. Magnety se jednoduchým způsobem upevňují ve výpletech předního a zadního kola. Otáčením kola dochází k bezdotekové indukci. Indukce na rozdíl od přítlačného nebo nábojového dynama neklade prakticky žádný odpor. Kola se zcela volně otáčí bez jakéhokoli známky zátěže. Blikačky nemají vypínač (blikají při jízdě neustále) a z kola se nesundavají. Jsou velmi nenápadné a bez nářadí a dostatečného času je nelze sejmout. 

Tento typ blikaček Reelight nedosahuje sice takové svítivosti, aby si cyklista posvítil na cestu, ale bohatě postačí pro bezpečí v provozu. Kdykoli se kolo rozjede, tak je automaticky osvětleno.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sada přední + zadní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: