Motor PENDIX eDrive středový pohon pro přestavby jídních kol

Kód: 944847
Novinka
Značka: Pendix
25 271 Kč / ks 20 885 Kč bez DPH
SKLADEM (>3 ks)

Elektromotor PENDIX pro přestavbu kola na elektrokolo - středový pohon

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přestavbová sada PENDIX eDrive představuje velmi jednoduchý a elegantní set se středovým pohonem. Jedná se o výrobek německého výrobce PENDIX, který vyvolal velký zájem na veletrhu EUROBIKE ve Friedrichshafenu.

Mezi hlavní výhody této sady patří minimalizace potřebné kabeláže, jelikož plnohodnotné ovládání včetně signalizace stavu napětí je na baterii. Vaše kolo si tak zachovává svůj původní vzhled a po rámu nemusí být vedena žádná dodatečná kabeláž. Motor se instaluje na opačnou stranu od převodníku, proto sada umožňuje zachovat kompletní převodník (např. 3x9). Při vypnutém motoru nebo vybité baterii neklade žádný odpor. Systém je odolný proti vodě a prachu podle IP65.

Sada je vhodná pro kola o 28", další velikosti (16"-29" ) se mohou dle přání programovat (toto je nutné uvést v poznámkách při objednávce). Sada je určena pro střed BSA 68 nebo 73. Nominální výkon sady je 250W při 48 Voltech. Maximální kroutící moment je 50Nm. Sada má 3 řežimy provozu - ECO, SMART a SPORT.

Pozor, neobsahuje baterii, požadovanou velikost a kapacitu si vyberte v doporučených produktech. 

Kvalitní Li-ION baterie je k dispozici ve dvou kapacitách (500Wh nebo 300Wh), popř. se dá kombinovat více baterií. Jedná se o typ Li-Ion (lithium-iont), který je z hlediska používání nejméně náchylný k podbití, disbalanci článků a je to léty prověřený koncept baterií, které známe z mobilních telefonů, tabletů či notebooků. Baterie se umísťuje do rámu kola a není součástí tohoto produktu, je jí tedy nutné ještě doobjednat. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Skládací elektrokola
Záruka: 2 roky
Motor: bezkartáčový motor
Výkon: 250W nominální
Kroutící moment: 65Nm
Rychlost: max. 25km/hod
Počet režimů provozu: 3 (Eco, Smart, Sport)
Napětí: 48V
Hmotnost motoru: 4,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: