Dětské odrážedlo FirstBike BASIC

Kód: 3613
2 990 Kč / ks 2 471 Kč bez DPH
DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Dětské odrážedlo FirstBikeBasic je základní model určený hlavně do mateřských školek a herních koutků. Nejlepší způsob, jak dítě naučit jezdit na kole - během chvilky se naučí držet rovnováhu, bez námahy zvládne dlouhé trasy a vyběhne každý kopeček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní řada odrážedla FirstBike má pevná bezúdržbová kola (není třeba dofukovat a nelze je propíchnout). Řídítka se nepřetočí a pomáhají držet směr. 

Speciálně ergonomicky prohloubené sedlo, ze kterého děti nesjíždějí. Výšku sedla upravíte okamžitě, bez nářadí. Volitelný snižovací adaptér - pro děti od 22 měsíců do 2,5 roku. Nejnižší poloha sedla: 30,5 cm (s adaptérem). Nejvyšší poloha sedla: 44,5 cm. (Výška sedátka je o 1,5 cm nižší než u ostatních modelů). 

Bez ostrých hran a vystupujících šroubů. Pouhých 3,5 kg! Maximální nosnost 35 kg. Reflexní samolepky ke zvýšení bezpečnosti. Bezpečnostní gripy na řídítkách.

Řada BASIC nemá ruční brzdu.

Vysoce odolný, pevný a zároveň pružný high-tech kompozitní rám, který absorbuje nerovnosti terénu a chrání dětskou páteř před otřesy.

  • ČASOVĚ NEOMEZENÁ ZÁRUKA NA RÁM A VIDLICI
  • 5 LET ZÁRUKA NA OSTATNÍ ČÁSTI

download (1)    download   Picture1_preview

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské koloběžky a odrážedla
Hmotnost: 3,5 kg
Nosost: 35 kg
Záruka na rám: doživotní
Záruka na ostatní komponenty: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: