Elektrokolo Brompton s pohonem Pendix eDrive 500

Kód: 2488
POSLEDNÍ KUS
Značka: Brompton
86 980 Kč / ks 71 884 Kč bez DPH
DO 14 DNŮ - zakázková výroba
Položka byla vyprodána…

Skládací elektrokolo Brompton s výkonným středovým pohonem Pendix. Nominální výkon motoru 250W při napětí baterie 48V a kapacitě 500Wh

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Legendární skládačka Brompton a elektrosada Pendix

Skládací elektrokolo Brompton můžete vytvořit kombinací jakéhokoliv kola Brompton se sadou Pendix, určené pro skládací kola Brompton. Skládání a rozpládání elektrokola Brompton tak zůstane totožné s klasickým kolem Brompton bez elektropohonu. Elektrokolo Brompton lze za 15 vteřin rozložit a stejně tak snadno a rychle lze kolo Brompton i zpátky složit do rozměrů: 54 x 56 x 25 cm.
Pohon Pendix potřebuje minimum kabeláže - ovládání pohonu je totiž chytře integrováno do baterie. Hmotnost elektrokola činí pouhých cca. 18 kilogramů. Z jízdy na skládacím elektrokole značky Brompton v kombinaci s pohonem Pendix vytěžíte opravdu maximální efektivnost!

Nominální výkon středového pohonu Pendix je 250W, napětí baterie 48V, maximální kroutící moment je 50Nm. Motor je na kole Brompton nainstalován na opačné straně od převodníku a baterie je umístěna na rámu. Celý systém je pak kompletně voděodolný a prachuvzdorný s certifikací IP65, proto se nemusíte obávat s elektrokolem Brompton projet čímkoliv.

Sada Pendix má 3 režimy provozu, a je jen na Vás, který si zvolíte - ECO, SMART a SPORT. Režimy se liší svým výkonem a výdrží baterie, snadno je pak lze přepínat díky otočnému selektoru na vrchu baterie. Jedná se o typ baterie Li-Ion s kapacitou 500Wh, který je z hlediska používání nejméně náchylný na podbití, disbalanci článků a je to léty prověřený koncept baterií. 

Na skládací kola Brompton si můžete dokoupit mnoho doplňků. Doporučujeme například přední tašku S-BAG nebo skládací košík.

V případě jakýchkoliv otázek se neváhejte na nás obrátit. Rádi Vám se vším poradíme. 

U skládacího kola Brompton s namontovanou sadou Pendix je cena těchto dvou produktů zvýhodněna. Samotná sada na elektrokolo Pendix však může přestavět i Vaše skládací kolo Brompton - instalace v prodejně v Praze.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skládací kola Brompton
Záruka: 2 roky
Motor: bezkartáčový motor
Výkon: 250W nominální
Kroutící moment: 50Nm
Rychlost: max. 25km/hod
Počet režimů provozu: 3 (Eco, Smart, Sport)
Baterie: Li-ION
Kapacita: 500 Wh
Napětí: 48V
Dojezd: 45-105km (eDrive300)
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: