Vyjížďky a změna otvírací doby

Začalo jaro, proběhla změna času a my se vracíme k oblíbeným veřejným veloramím vyjížďkám - a zkrácení otvírací doby ve středu (12:00 - 17:00)

Vyjížďky budou každou středu s výjimkou státních svátků. Start v 18:00 buď v Bráníku nebo pod Trojským mostem. Sledujte náš Facebook, kde se dozvíte víc. Každá vyjížďka má svojí událost, kde bude několik dní dopředu upřesněna trasa a start. 

Trasa může být různě dlouhá (cokoli mezi 15 km a 50 km) a snažíme se ji udělat tak, aby se dalo v případě potřeby nastoupit na vlak nebo si ji nějak rozumně zkrátit. Svoje síly a možnosti musí každý zvážit sám, počasí i trasa jsou známy dopředu :) Tempo se přizpůsobí skupině a děláme cestou zastávky, kdy čekáme i na pomalejší.

I letos účastníkům vyjížděk umíme půjčit koloběžky za zvýhodněné půjčovné 150 Kč (vrácení ve čtvrtek), zůstává povinnost vratné kauce 2 000 Kč v hotovosti.

První vyjížďka je ve středu 9.4., sraz v 18:00 na začátku bránické cyklostezky a pojedeme na Zbraslav na pivo k Poslednímu Keltovi (a zpátky).

Doražte, těšíme se na vás!