Vyjížďky a změna otvírací doby

Začalo jaro, proběhla změna času a my se vracíme k oblíbeným veřejným veloramím vyjížďkám - a zkrácení otvírací doby ve středu (12:00 - 17:00)

Vyjížďky budou každou středu s výjimkou státních svátků. Start v 18:00 buď v Bráníku nebo pod Trojským mostem. Sledujte náš Facebook, kde se dozvíte víc. Každá vyjížďka má svojí událost, kde bude několik dní dopředu upřesněna trasa a start. 

Trasa může být různě dlouhá (cokoli mezi 15 km a 50 km) a snažíme se ji udělat tak, aby se dalo v případě potřeby nastoupit na vlak nebo si ji nějak rozumně zkrátit. Svoje síly a možnosti musí každý zvážit sám, počasí i trasa jsou známy dopředu :) Tempo se přizpůsobí skupině a děláme cestou zastávky, kdy čekáme i na pomalejší.

I letos účastníkům vyjížděk umíme půjčit koloběžky za zvýhodněné půjčovné 150 Kč (vrácení ve čtvrtek), zůstává povinnost vratné kauce 2 000 Kč v hotovosti.

První vyjížďka je ve středu 9.4., sraz v 18:00 na začátku bránické cyklostezky a pojedeme na Zbraslav na pivo k Poslednímu Keltovi (a zpátky).

Doražte, těšíme se na vás!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení