Večírek, otvíračka, Zásilkovna a vánoční Split

Podzim je v plném proudu, listé zlátne a padá, rána jsou chladná, změna času zase na půl roku za námi, příroda se chystá k zimnímu spánku. A ve VeloRamě se dějou věci :)

Připravujeme Veloramí vánoční večírek (odkaz vede na FB událost) - ve středu 21.11. od 18:00 (ano, opravdu v listopadu, v prosinci toho v kalendáři má každý beztak dost). Bude únětické pivo, bude dobré kafe a něco k zakousnutí. Jje těžké odhadnout, kolik nás bude, když donesete něco na zub, zlobit se nebudeme. Chceme vám poděkovat za přízeň, kterou VeloRamě stále projevujete. A také se pochlubit s novým sortimentem (ano, outdoorové vybavení Sea to Summit je na cestě a 21.11. bude i na stěnách). Dorazte, rádi vás uvidíme :)

Prodloužení otvírací doby - nově bude otevřeno každý všední den od 12:00 do 19:00. Na jaře se plánujeme vrátit ke středečním vyjížďkám, ale to bude až v březnu (nebo v dubnu, podle počasí). Klíčové je ale to pondělí :) Nadále platí, že tu umíme být i mimo otvíračku, zkuste se domluvit na velorama@velorama.cz nebo 774 585 232.

Nové možnosti v dopravě - zasíláme přes Zásilkovnu. PPLkem posíláme, ale bohužel jsme museli dopravu zdražit a to nás přesvěčilo hledat nové možnosti. Přes Zásilkovnu je možné posílat pouze do 10 kg a určitých rozměrů krabic, pro skládačky a koloběžky je možné jen PPL (ale to při objednávce nad 3 000 Kč platíme my) a osobní odběr na prodejně (Osadní 16, Praha 7). V tuto chvíli (neděle 11.11. odpoledne) posíláme na pobočky Zásilkovny a kurýrem DPD (prostřednictvím Zásilkovny) s platbou předem, zaslání na dobírku bude možné snad během týdne.

A na závěr - dorazily skládací koloběžky MIBO GT Split ve speciální vánoční edici se žlutými doplňky a s brašnou Ortlieb Ultimate 6S Classic ve žluté barvě v ceně :)

skladaci-kolobezka-mibo-gt-split-limitovana-vanocni-edice (1)