Punkové koloběžkové blatníky

Ne vždy výrobce dodává taky blatníky, ne vždy jsou ty blatníky dostatečně odolné a ne vždy mají rozumnou cenu.

Proto naše koloběžky a koloběžky našich přátel a známých osazujeme punkovými koloběžkovými blatníky z plastové hmoty podobné papírové lepence z krabic od kol. Jsou nesmrtelné a stojí … skoro nic. Máte-li chuť osadit si kolobku podobnými tak to děláme za finanční ekvivalent dvou piv :-). Jsou vystřiženy z plastového odpadu – plastové lepenky (americký název je coroplast, českých je několik a přesně nevím, bo je to odpad z firmy Zenit, kde tím byly proloženy pláty plexi). Vzpěra zadního blatníku je vystřižena z téhož plastu, dohromady je to snýtováno sedlářskými nýty z prodejny Kutil na Florenci. Chcete-li takto oblatníkovat koloběžku přijďte, vyrobíte-li si podobné blatníky vlastnoručně pošlete prosím fotku (email, FB).

Koloběžka K5 s punkovými blatníky

Zlínská legenda mého prostředního syna s domácími blatníky.

 

Koloběžka Mibo Mastr 16/12 s punkovými blatníky

Koloběžka Mibo Mastr náhodného zákazníka, co plechový originál postupně zničil a nahradil s naší pomocí punkovými homebrew blatníky.

 
 

Koloběžka Yedoo s punkovými blatníky

Jasně není to žádné Yedoo, ale nějaká čínská koloběžka Yedoočku podobná jménem Firefly oblatníkovaná punkovými koloběžkovými blatníky.

 

Koloběžka Mibo Courage s punkovými blatníky

Starší malá MIbo koloběžka na 12-ti palcových kolech pořízená z bazaru – Courage nebo možná Gepard opatřená punkovými koloběžkovými blatníky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení