Punkové koloběžkové blatníky

Ne vždy výrobce dodává taky blatníky, ne vždy jsou ty blatníky dostatečně odolné a ne vždy mají rozumnou cenu.

Proto naše koloběžky a koloběžky našich přátel a známých osazujeme punkovými koloběžkovými blatníky z plastové hmoty podobné papírové lepence z krabic od kol. Jsou nesmrtelné a stojí … skoro nic. Máte-li chuť osadit si kolobku podobnými tak to děláme za finanční ekvivalent dvou piv :-). Jsou vystřiženy z plastového odpadu – plastové lepenky (americký název je coroplast, českých je několik a přesně nevím, bo je to odpad z firmy Zenit, kde tím byly proloženy pláty plexi). Vzpěra zadního blatníku je vystřižena z téhož plastu, dohromady je to snýtováno sedlářskými nýty z prodejny Kutil na Florenci. Chcete-li takto oblatníkovat koloběžku přijďte, vyrobíte-li si podobné blatníky vlastnoručně pošlete prosím fotku (email, FB).

Koloběžka K5 s punkovými blatníky

Zlínská legenda mého prostředního syna s domácími blatníky.

 

Koloběžka Mibo Mastr 16/12 s punkovými blatníky

Koloběžka Mibo Mastr náhodného zákazníka, co plechový originál postupně zničil a nahradil s naší pomocí punkovými homebrew blatníky.

 
 

Koloběžka Yedoo s punkovými blatníky

Jasně není to žádné Yedoo, ale nějaká čínská koloběžka Yedoočku podobná jménem Firefly oblatníkovaná punkovými koloběžkovými blatníky.

 

Koloběžka Mibo Courage s punkovými blatníky

Starší malá MIbo koloběžka na 12-ti palcových kolech pořízená z bazaru – Courage nebo možná Gepard opatřená punkovými koloběžkovými blatníky.