Novinky ve VeloRamě pro rok 2017

Co za novinky Vás čeká v další sezóně.

Jsem zpět za pultem

Největší změna nastala už na podzim v září. Po skoro dvousezónním experimentu jsem zase stoprocentně na obchodě já. Kolega, kterého jste mohli potkávat v obchodě v posledních dvou letech, a který mi umožnil znovudobít baterie a poskytl čas pro hledání dalšího směru, se teď stoprocentně věnuje svým vlastním aktivitám (většinou tvorbě videí – třeba z útržků záběrů, co přivezem z výletů, stříhal a stříhá všechny koloběžková videa :-) ) a v obchodě zase potkáte mě. Možná v budoucnu i nějakou posilu, ale patrně spíše v technické roli a obsluhovat Vás budu já osobně, myslím, že to tak bude lepší.

V obchodě je líp

Kdo jste ve Veloramě byli v posledních měsících, našli jste mě uprostřed hromad zboží a servisů a nových kol a použitých kol … Situace se zlepšuje pomalu, postavil jsem konstrukci na koloběžky pracovně nazývanou Klepadlo na koberce a ta umožnila uvolnit místo na zemi pro chození a prohlížení. Ovšem neuvolnila praskající sklad pokladů vzadu a tak s pořádkem stále bojuju :-), kazí mi to stálý tok krabic nových koloběžek a skládacích kol, které dokola přistávají od kurýrů, aby zase mizely směrem k vám, za to děkuji, tak to má být a na zpřehlednění a zútulnění tohoto procesu pracuji. Doufám, že chaos, který tento tok v obchodě způsobuje vynahrazuje Velorama přívětivostí a trpělivostí ve zkoušení, testování a vysvětlování respektive vedení a nápomoci v procesu výběru Vašeho stroje. Lidé ke mně nechodí, protože mám nejuklizenější a nejnaleštěnější obchod ve městě a na světě, ale kvůli službě, kterou v něm obdrží. Cíl zkrocení chaosu je na dohled, ale ještě tam zdaleka nejsem. Stěhuju po částech méně nutné kusy mimo obchod do skládku v Klecanech. Do toho začala sezóna a tak šroubuju a prodávám a ukazuju a půjčuju.

Co je nového v sortimentu a na webu

Nejsem ovšem na vše sám a podařilo se mi najít spolupracovníky na věci mimo obchod. Připravili jsme videomateriál k novinkám Tern skládacích kol a skládacím koloběžkám Kostka (postupně se stříhá a objevuje na webu a FB), těším se na novou skládací koloběžku od Mibo, kterou mám možnost testovat a vy tím pádem také. V Mibu přijali můj návrh jména, bude to Mibo GT 26 Split a prvních kusy přijdou v průběhu května. Pracujeme na novém webu (zatím engine a obsah, vzhled později) a rozumnějším oddělení koloběžek a skládacích kol, aby každý snáze našel, co hledá, jak pro čtení, tak pro nákup. Po jeho spuštění zase zapnu celý rok vypnuté automatické emaily posílající zprávy o novinkách na webu. Sypeme chybějící stroje na eshop a jsme na cestě od virtuální reality k přesnému obrazu skladu.

Běžím

Je to všechno běh na dlouhou trať a já jsem schopnější v okamžité akci na obchodě než v trpělivém posouvání detailů, tak mi držte palce a cokoliv vás na webu zarazí řešme telefonem nebo ještě lépe osobně v obchodě. Pořád platí, že v obchodě je víc, než je z webu vidět a už jsem lepší i když ne stoprocentní i v následném fyzickém nalezení příslušné věci :-)

Slunce je tu, sezóna začala, je třeba vyměnit auta a tramvaje za kola nebo koloběžky :-)

Jedem – Ať to frčí!

Láďa Bláha – majitel obchodu Velorama.cz a šílenec do skládacích kol a do koloběžek

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení