Elektroskůtr Mosquit

elektro-skutr-mosquito-01

   

Mosquit ve verzi K26 je revoluční  odrážedlo pro dospělé vybavené  přídavným elektrickým pohonem o výkonu 750W. Čistý, lehký a skladný elektrický skútr na který nepotřebujete řidičák.

Přední 26" kolo poskytuje bezpečný průjezd všemi nástrahami a terénními nerovnostmi, menší zadní kolo poskytuje velký kroutící moment pro jízdu v kopcích.

Rychlý a skladný dopravní prostředek určený pro snadnou a ekologicky čistou dopravu všude, kam pořebujete a kam smí běžné jízdní kolo. Díky krátké konstrukci bez pedálů na něj snadno a bez obtíží nasednete. Je proto velmi dobře použitelný i pro starší osoby s pohybovým handicapem.

Snadnější nasednutí než na elektrokolo a jednodušší manipulace. 

 

elektro-skutr-mosquito-08

 

 

 

S Mosquitem se i s vypnutým pohonem lze pohybovat stejným způsobem jako je tomu u dětí na odrážedle. Po usednutí na sedadlo se lze odrážet střídavým pohybem nohou jako při chůzi. Elektropohon pak umožňuje pohodlnou jízdu jako na scooteru a to rychlostí až 25km (s omezovačem). 

Díky kompaktním rozměrům je Mosquit velmi obratný i v úzkých prostorech, otočíte se s ním i na úzkém chodníku. Jeho rozměry také oceníte při převozu autem. 
Nic co by při nakládání překáželo. Po vyjmutí předního kola jej naložíte i do malého hatchbacku a stupátko plní funkci stojanu
Mosquit je dobře vyvážený a lze jej vynést do schodů zvednutím za přední část sedadla.

 

Uživatelská recenze Mosquita zde