Elektroskůtr Mosquit

elektro-skutr-mosquito-01

   

Mosquit ve verzi K26 je revoluční  odrážedlo pro dospělé vybavené  přídavným elektrickým pohonem o výkonu 750W. Čistý, lehký a skladný elektrický skútr na který nepotřebujete řidičák.

Přední 26" kolo poskytuje bezpečný průjezd všemi nástrahami a terénními nerovnostmi, menší zadní kolo poskytuje velký kroutící moment pro jízdu v kopcích.

Rychlý a skladný dopravní prostředek určený pro snadnou a ekologicky čistou dopravu všude, kam pořebujete a kam smí běžné jízdní kolo. Díky krátké konstrukci bez pedálů na něj snadno a bez obtíží nasednete. Je proto velmi dobře použitelný i pro starší osoby s pohybovým handicapem.

Snadnější nasednutí než na elektrokolo a jednodušší manipulace. 

 

elektro-skutr-mosquito-08

 

 

 

S Mosquitem se i s vypnutým pohonem lze pohybovat stejným způsobem jako je tomu u dětí na odrážedle. Po usednutí na sedadlo se lze odrážet střídavým pohybem nohou jako při chůzi. Elektropohon pak umožňuje pohodlnou jízdu jako na scooteru a to rychlostí až 25km (s omezovačem). 

Díky kompaktním rozměrům je Mosquit velmi obratný i v úzkých prostorech, otočíte se s ním i na úzkém chodníku. Jeho rozměry také oceníte při převozu autem. 
Nic co by při nakládání překáželo. Po vyjmutí předního kola jej naložíte i do malého hatchbacku a stupátko plní funkci stojanu
Mosquit je dobře vyvážený a lze jej vynést do schodů zvednutím za přední část sedadla.

 

Uživatelská recenze Mosquita zde

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení