Skládací kola Brompton

brompton

Nejmenší skládací kolo v nabídce. Jezdí jako normální velké kolo a všude se vejde. Výborný systém nacvakávacích tašek, super kolečka pro tahání za sebou místo nošení. Vyráběno nikoliv v Asii, ale v Anglii na předměstí Londýna.

 

Skladem míváme cca 10 kusů obvykle 6ti stupňových s řídítky M, S a H ve standarních i příplatkových barvách, více informací na telefonu.

Bromptony půjčujeme na vyzkoušení i na déle domů, podmínky najdete na stránce Půjčovna.

Pokud si nevyberete ze skladových kol, pomůžeme Vám sestavit objednávku na míru tj tzv. Bspoke Kolo. Takové kolo dodáváme do cca 6ti týdnů od objednávky podpořené zálohou.

 

 

8 komentářů u “Skládací kola Brompton

 1. Dobrý den, měl bych dotaz na možnost půjčení některých dodatečných komponentů. Konrétně mám na mysli dětskou sedačku na Brompton. Je z mého pohledu pravděpodobné, že ji využiji pouze 14 dní. Je možné si u vás dětskou sedačku za poplatek půjčit?

  • Je otázka kterou máte na mysli. IT chair je možné si půjčit na těch 14dní za 500,-Kč ovšem potřebuju jako obvykle 50ti procentní vratnou zálohu to je 2600,-, U Belleli rabit 300,-Kč a plná cena tj. 990,- Bobike Mini bohužel nikoliv. Kdy by to mělo být? S pozdravem Ať to frčí! Ladia Blaha

 2. Dobry den! Mame 2 bromptony a potrebujeme na servis, protoze neco se stalo s mym kolem. Nejede hladce, tezko kroutit šlapka. Mužeme k Vam? Dekuji!

 3. Dobrý den,

  na bazaru prodáváte bílého Bromptna.
  Chci se zeptat jaké je jeho stáří a kolik má najeto,
  Dále,protože mám 105 kg a 183 cm,bylo by nutné asi u něj vyměnit pérovací gumový blok a dát delší sedlovku.Zvažuji Bromptna,ale do Polabí kvůli technické jednoduchosti nechci více rychlostní náboj.

  Děkuji za informaci

  RL

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *