Půjčovna

velorama-pujcovna-skladacich-kol.jpg

Dobré skládací kolo není levná záležitost a tak chceme každému umožnit nejprve si kolo, o kterém uvažuje, pořádně vyzkoušet.
Zkusit si jej ve vlastním autě, s místním autobusákem, ve svém vlaku a nebo do svého kopce.
Už se nám stalo, že se vrátil zákazník s objevem že: „ta skládačka má ale fakt malá kola, moje trekové kolo jezdí úplně jinak“, na taková banální zjištění je opravdu škoda přijít až po koupi, a tak všechna kola půjčujeme.

Nově půjčujeme také koloběžky. V nabídce jsou koloběžky MIBO Mastr, Express, Malaga a GT nebo koloběžky KOSTKA Hill a Tour.

k-pujcujeme-kolobezky-miboNejprodávanější modely máme  zařazeny do půjčovny, svezete se na nich kdykoliv a je možné si je zapůjčit  i na déle – typicky na den nebo víkend, ale lze si kolo (koloběžku) půjčit i na dovolenou. . Na všem ostatním z prodejny se lze v okolí prodejny krátce svézt za suchého počasí.

Ceník:
1 den ………. 290 Kč
víkend ………. 580 Kč (vyzvednete v pátek a vracíte v pondělí, platíte 2 dny)
1 týden ……….1700 Kč
2 týdny ……….2800 Kč
3 týdny ……….3500 Kč
Na delší dobu se zeptejte, už jsme půjčili kolo i na půlroční studium v Paříži, cena a záloha je ale pak otázka dohody.

Platí se za celé dny. Ukázkový víkend tedy znamená, že půjčíte-li si kolo v pátek  odpoledne a vrátíte ho v úterý odpoledne (protože v pondělí máme zavřeno), pak zaplatíte 2 celé dny = 580 Kč.
Minimální cena za zapůjčení kola domů je 1 den.

Při vrácení tentýž den je půjčovné 200 Kč.

Zaplacená cena za zapůjčení je v případě následné koupě kola nebo koloběžky (= při objednávce do jednoho měsíce od data zapůjčení) považována za zaplacenou zálohu a odečtena od prodejní ceny kola.

Záloha:
Při zapůjčení kola vyžadujeme složení vratné kauce ve výši 50% ceny daného kola (Brompton – 15000 Kč, Tern Link B7 6000 Kč, Tern Link C8 7500 Kč …)

Při zapůjčení koloběžky vyžadujeme složení jednotné vratné kauce ve výši 2000 Kč.

O dostupnosti kola se informujte a rezervaci provádějte emailem nebo ještě lépe telefonicky.

Tady se podívejte jak to u nás v prodejně aktuálně vypadá:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *