5 komentářů u “Kola

  1. Dobrý den,
    moc se mi líbí Vaše stránky a nadšení do skládaček. Zajímal by mě ještě Váš názor na kola a-bike. Zkoušel jste jej a neplánujete přidat do nabídky?
    Díky za odpověď

    • Nevím zda se bavíme o shodném stroječku, ale A-bike nepovažuji za kolo :-) Respektive na téměř všech strojích, co prodávám jsem schopen a ochoten ujet i více než 100km za den. Vyjímkou je STRIDA, i ta ale na krátké vzdálenosti je kolo. A-bike je v tomto pohledu zajimavá leč nepraktická designerova hříčka. Máme v Praze (ale i jinde) příliš nekvalitní asfalt a příliš mnoho historické dlažby na takovéto pidikolečko. Takže Ne neuvažuji o jeho prodeji. Snad nejsem příliš příkrý, nechci být :-), taková je jen prostě moje zkušenost.

  2. Příjemný den, začíná foukat ze strnišť, tak snížek asi přiletí brzy. V červnu si někdo „půjčil“ moji letitou skládačku, funkční. Jezdilo se na ní i na náledí ve sněhu atd. /mám TEP/ a jsem jistější na kole než „pešo“. Tak prosím o nabídku, nějakou podobnou pevnou atd. atd., vč. ceny. Přijedu si osobně. Krásné dny a díky za info. Zdravím Vás. Marie Kočvarová Svitavy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *