7 komentářů u “Kola

 1. Dobrý den,
  moc se mi líbí Vaše stránky a nadšení do skládaček. Zajímal by mě ještě Váš názor na kola a-bike. Zkoušel jste jej a neplánujete přidat do nabídky?
  Díky za odpověď

  • Nevím zda se bavíme o shodném stroječku, ale A-bike nepovažuji za kolo :-) Respektive na téměř všech strojích, co prodávám jsem schopen a ochoten ujet i více než 100km za den. Vyjímkou je STRIDA, i ta ale na krátké vzdálenosti je kolo. A-bike je v tomto pohledu zajimavá leč nepraktická designerova hříčka. Máme v Praze (ale i jinde) příliš nekvalitní asfalt a příliš mnoho historické dlažby na takovéto pidikolečko. Takže Ne neuvažuji o jeho prodeji. Snad nejsem příliš příkrý, nechci být :-), taková je jen prostě moje zkušenost.

 2. Příjemný den, začíná foukat ze strnišť, tak snížek asi přiletí brzy. V červnu si někdo „půjčil“ moji letitou skládačku, funkční. Jezdilo se na ní i na náledí ve sněhu atd. /mám TEP/ a jsem jistější na kole než „pešo“. Tak prosím o nabídku, nějakou podobnou pevnou atd. atd., vč. ceny. Přijedu si osobně. Krásné dny a díky za info. Zdravím Vás. Marie Kočvarová Svitavy

 3. Budete mať nové kola od Leaderfox-u ? Jak ano kdy, jak ne proč ? Ďekuji za váš názor. Mám záujem o Tern link Di7 budu na tom jezdit po Ostrave/Třinci(Aj do kopce) a sem tam v Chorvatsku na dovolene… no sem tam skočím na obruvník a chcel by som chodit aj v zime / menšom snehu. Práve preto ma zaujal leaderfox odpružené vidlice… No pojdem do Prahy o pár dnú a ak si vyberem skladacku rad bych u Vás …Dekuji

  • Nemám s koly leader fox dobrou zkušenost a neplánuju je mít v obchodě. Jejich konstruktéři používají svérázné postupy. Servisoval jsem kolo zákaznici, podklesávala u ní sedlovka. Objímka sedlovky nešla víc dotáhnout protože se její strany potkávaly a bylo třeba ji propilovat. Hledal jsem proč a našel, že: Sedlová trubka rámu je pro průměr sedlovky 33,9mm, ovšem sedlovka je 31,9mm a vložka do rámu taky. Celé to bylo dohnané planžetou vloženou do rámu mezi rám a vložku. Po cca 8mi měsících se objímka ochodila a potkala a sedlo začalo podklesávat. Domníval jsem se, že jde o nějakou improvizovanou opravu chyby dodávky. Díval jsem se ovšem na stejný detail po roce na výstavě a i na nově dovezených kolech byl opět takto zbastlen. Takže ne, nebudu je v dohledné době prodávat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *