Bezbateriové blikačky Reelight SL220 Power BackUp

1 195 Kč –9 %
reelight sada blikacek na kola s kotoucovymi brzdami (1)
1 195 Kč –9 % 1 090 Kč / sada 900,83 Kč bez DPH
DO 2 DNŮ (není skladem na prodejně)

Revoluční bezbateriové blikačky Reelight s dvojitou sadou magnetů a kondenzátorem! Univerzální set pro všechny typy nábojů i pro kola s kotoučovou brzdou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto blikačky, které ke své funkci nepotřebují baterie ani dynamo získaly při svém uvedení na trh zlato v kategorii cyklodoplňky na největším evropském veletrhu Eurobike. Model SL220 Power Backup je sestava dvou blikaček - přední a zadní, které se při každém rozjetí kola rozblikají a díky kondenzátoru blikají po dobu cca 2 min i po zastavení. Blikačky jsou vhodné pro všechny typy jízdních kol, dokonce i s kotoučovou brzdou nebo s nestandardním nábojem.

Standardní držák se upevňuje pod matici středu kol. Vždy 2 magnety se jednoduchým způsobem upevňují ve výpletech předního a zadního kola. Otáčením kola dochází k bezdotekové indukci. Indukce na rozdíl od přítlačného nebo nábojového dynama neklade prakticky žádný odpor. Kola se zcela volně otáčí bez jakéhokoli známky zátěže. Blikačky nemají vypínač (blikají při jízdě neustále) a z kola se nesundavají. Jsou velmi nenápadné a bez nářadí a dostatečného času je nelze sejmout.

Zajistěte si stálé osvětlení ze všech stran (zepředu, zezadu i z boku), přestaňte se starat o baterie, nenoste blikačky po kapsách, kdykoli sestoupíte z kola.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sada přední + zadní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: