Pendix baterie 150Wh, 300Wh, 500Wh 150Wh

Kód: 7847
11 450 Kč / ks 9 463 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Výkonné 48V baterie Pendix k přestavbovým sadám pro elektrokola 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zásobárna energie 

Baterie elektrifikační sady Pendix pro přestavbu jízdních kol na elektrokola 

Nezbytná součást každé elektrifikační sady je baterie. Tato elegantně vymyšlená baterie pro přestavbové sady Pendix se snadno splete s lahví na pití či termoskou, ve skutečnosti však dokáže velmi dobře posloužit. S nominálním napětím 48V a třemi úrovněmi kapacit se nabízí i tři velikosti 150Wh, 300Wh, 500Wh, kdy všechny velikosti jsou plně kompatibilní se středovým pohonem Pendix. Základní 150Wh verze baterie nemá možnost přepínání výkonů, baterie 300Wh a 500Wh mají tři úrovně přípomoci Eco, Smart, Sport. Samozřejmostí je signalizace stavu nabití. Baterie je bezpečně uložena v kovovém obalu. 

Tyto "chytré" baterie obsahují software, ke kterému se lze připojit pomocí chytrého zařízení přes Bluetooth a diagnostikovat případné chyby či závady a provádět aktualizace. Celý systém Pendix umožňuje stejným způsobem propojení s aplikací ve smartphonu či tabletu a zobrazovat údaje tachometru, stav nabití baterie, odhadovaný dojezd, spojení s navigací a další. 

Je možné instalovat pohon Pendix na vaše kolo? Vytiskněte si papírové šablony 1:1 a přikládejte je na kolo podle instrukce.
Šablony a instrukce ke stažení ZDE 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: