Skládací koloběžka Kickbike Clix (16/16) New

SKLADEM
Výrobce: KickBike
ZdarmaZdarma
skladaci kolobezka kickbike clix 2016 (1)
13 500 Kč 11 157,02 Kč bez DPH
NA CESTĚ

Skládací koloběžka navržená pro používání jako dopravní prostředek do města, pěkně vyřešené držení a nošení v metru či tramvaji. Druhá generace Clixu, tužší se spolehlivějším klapákem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhá generace skládací koloběžky Clix, lepší hlavní klapák, dobře vymyšlené nošení a držení v MHD. Povedený stroj.

CliX je revoluční nejen tím, že se jedná o první skládací koloběžku značky KICKBIKE, ale především svými dovednostmi. Doba, kdy člověk vyžadoval skládací koloběžku pouze kvůli složení do MHD či kufru auta je pryč. Unikátní systém Click-Fix uzamkne stroj v určitém úhlu a Vy jej tak nemusíte nést, ale hezky ve složeném stavu táhnout, či tlačit před sebou. Případně Vám dokáže svou jinou funkcí uzamknout řidítka, takže při opření stroje o zeď nikam neujede, nesesune se k zemi.

Posunutím zklápěcího kloubu směrem nahoru dosahuje koloběžka skvělé tuhosti v nejexponovanějším místě rámu a Vy tak zbytečně neztrácíte energii vloženou do svého odrazu! Dva blatníky v základní výbavě, možnost dvojího úchytu zadního kola k úpravě světlosti koloběžky dle povrchu a tuhý kvalitní hliníkový rám - to jsou atributy značky KICKBIKE, které již není třeba ani zmiňovat.

Specifikace

kolobezka-kickbike-clix-2016-specifikace

Videovizitka

Doplňkové parametry

Kategorie: Skládací koloběžky
Záruka: 2 roky
Kola: 16/16
Nosnost: 90 Kg
Hmotnost: 8,3 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: