Skládací kolo Dahon JetStream P8

Výrobce: Dahon
26 990 Kč 22 305,79 Kč bez DPH
NA OBJEDNÁNÍ

Skládací kolo Dahon JetStream na 20" kolech se zadním vzduchovým tlumičem určený na špatný asfalt, kočičí hlavy a rozbité polňačky

Detailní informace

Detailní popis produktu

JetStream je Bike – kdykoliv sednu na JetStream mám Bikový pocit, nevím jak to popsat, jde asi o šířku řídítek, gripy a celkový jejich tvar. Zároveň asi i posez a výška řídítek dobře sedne mým 186 cm a cítím se na tom kole prostě jako na dobře sednoucím horáku. Dělají to hlavně ty řídítka a pak lehké houpnutí, když dosednete na celoodpružené kolo a ono se přizpůsobí zatížení váhou jezdce. Netřeba se ovšem jeho velikosti bát, máme mezi zákazníky s JetStreamem i paní výšky 148 cm.

JetStream je díky 20ti palcovým kolům určeno spíše na rozbitou dlažbu a mizerný asfalt než do terénu, na špatných silnicích ale dělá svou práci dobře a žehlí asfalt a kočičí hlavy statečně.

Není to kolo na běhání po tramvajích i když i na to ho lze používat. Háčkem je absence mechanismu držícího složené kolo pohromadě. JetStream má místo Magnetixu jen popruh se suchým zipem.

JetStream může mít dobré plastové blatníky SKS ovšem obtížně se na něj montuje nosič, ideální je vybavit ho KlickFix adaptérem na sedlovku pro nacvakávací Batohy KlickFix nebo pro nacvakávací Universal nosič KlickFix.

Jetstream P8 se prodává se zadním vzduchovým tlumičem.

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky
Rozměry - složené: 29 x 83 x 66 cm
Kola: 20"
Počet rychlostí: 8
Hmotnost: 12 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: