Kontakt

skladaci-kola-velorama-kolobezky-atdSídlíme na Letné ve snadném dosahu od metra C Vltavská

V naší prodejně na Letné si můžete půjčit naše skládací kolo nebo koloběžku a ihned vyzkoušet třeba ve Stromovce. Nebo si uděláte rovnou výlet přes Stromovku kolem Zoo a dále podél Vltavy třeba až do Klecánek, kde můžete přívozem na druhou stranu a zpátky vlakem po druhé straně Vltavy.

Prodejna: Velorama.cz Šmeralova 6, 17000 Praha 7

GPS Loc: 50°6’2.5″N, 14°25’21.4″E

OTVÍRACÍ DOBA: Út-Pá 12-19

 

 

Mimo uvedenou otvírací dobu mohu být v obchodě také, ale záleží na okolnostech, někdy to jde a někdy ne zavolejte a zeptejte se :-).

 Telefon: 774585232

Email: ladislav.blaha@velorama.cz

Pěšky: Metrem na Vltavskou a z ní nahoru na Letnou dvě stanice tramvají do stanice Letenské náměstí. Šmeralova je za přechodem přes Veletržní směrem do Stromovky. Na rohu Šmeralovy a Veletržní je psí pekárna a naproti ní Levné Knihy.

Na kole/koloběžce: Prodejna je téměř přímo na Letenském náměstí. Šmeralova ulice je proti poště za přechodem pro chodce přes Veletržní směrem do Stromovky. Veletržní je „ta, co po ní jezdí auta nahoru na Letnou“. Šmeralova bývá místními zvána „ta, co je v ní hodně hospod“. Na rohu Šmeralovy a Veletržní je psí pekárna a proti ní Levné knihy. Před vchodem máme stojan na zamčení Vašeho stroje.

Autem: Šmeralova je jednosměrná směrem od Stromovky k Letenskému náměstí, musíte tedy přijet Čechovou ulicí.
Jedete-li k nám zespoda od Holešovic, tak až nahoru na semafor před tunelem a na něm doprava do Čechovy.
Jedete-li z tunelu, tak rovně před sebe do Čechovy.
Jedete-li od Hradčanské nebo z Korunovační tak musíte použít „pomocnou smyčku“. Odbočit na semaforu před tunelem vpravo a „objet díru do tunelu“ tj. podél kachlíkárny a hned doprava zpět zpátky na křižovatku a přes ni rovně do Čechovy.
Před obchod se dostanete Čechovou, ve které první doprava a zase doprava a jste před obchodem. Zastavíte většinou úplně v pohodě, ovšem v modré zóně. Nebývá to problém protože na auto uvidíme. Přímo před prodejnou jsou 2 místa pro zákazníky označená jako Zásobování na 15 minut. Placené parkování za 15kč/hod je na konci Čechovy v ulici Nad Královskou oborou podél Stromovky. Placené parkování 30kč/hod je přímo na Veletržní před čínskou restaurací. Více o parkování na Praze 7.

Podívejte se do naší prodejny: