Skládací kolo Tern Link B7

cena včetně DPH (21 %): 12 490 Kč

cena bez DPH (21 %): 10 322 Kč

Základní popis

Jednoduchost, solidnost a nízká hmotnost. Při vývoji Linku B7 se kladl důraz především na jeho funkčnost a praktičnost, ale také na přijatelnou cenu. Vzniklo tak skládací kolo, na kterém se vám bude dobře jezdit do práce stejně jako na výlety během dovolené. Rám je dostatečně tuhý a geometrie posezu je podobná klasickým kolům. Zvolené komponenty budou dobře fungovat i při každodenním používání. Po složení je Link B7 nejmenším kolem v nabídce Ternu a i jeho cena je příjemně malá.

Oproti zmámému modelu Link C7 má B7 pneumatiky Kenda Kwest a nemá tzv. Luggage Socket, tedy navářku na připevnění zavazadel v přední části rámu. Link B7 je tak naprostou vyjímkou mezi skládacími koly Tern, protože všechna ostatní tuto navářku standardně mají.

Uvedená cena je bez blatníků a nosiče.

Specifikace

– barva modrá a šedá
– velikost balíčku 39,5 x 80 x 73 cm
– sedlovka s průměrem 34mm
– fixní robustní pevný představec s prostorovým klapákem
– 7mi stupňová kazeta 14-28 s přehazovačkou Shimano
– V-brzdy
– pohodlné sportovní sedlo

Videovizitka

Fotogalerie

4 komentáře u “Skládací kolo Tern Link B7

 1. Dobrý den,

  máte nějakou zkušenost s benzínovým motorem . Jde mi o jízdní vlastnosti (především vybočení podélného těžiště kola). Benzínový motor se mi zdá jako lepší volba než elektromotor, s kterým nemůžu jezdit v zimě, má omezený dojezd, je spolehlivější a je výrazně dražší.

  Předem děkuji za odpověď

  S pozdravem
  Michal Horák

  • Ano mám — smrdí a nejde proto rozumně skladovat v bytě, v některých polohách dokonce benzín vytéká tj. není to stavěné na pověšení na zeď obvyklé u kol.
   Těžiště není žádný problém, uvědomte si, že jde o soustavu kolo-člověk kde člověk váží násobně více než téměř v ose uložený motor.

  • Jste lehce za limitem tohoto kola který je někde na 190-192 cm. Kolo lze doplnit teleskopickou sedlovkou za 1490,- a po té budete moci jezdit v pohodě.
   S pozdravem Ať to frčí! Láďa Bláha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *