Skládací kolo Dahon JetStream P8

cena včetně DPH (21 %): 26 990 Kč

cena bez DPH (21 %): 22 305 Kč

skladaci-kolo-dahon-jetstream-p8
JetStream je Bike – kdykoliv sednu na JetStream mám Bikový pocit, nevím jak to popsat, jde asi o šířku řídítek, gripy a celkový jejich tvar. Zároveň asi i posez a výška řídítek dobře sedne mým 186cm a cítím se na tom kole prostě jako na dobře sednoucím horáku. Dělají to hlavně ty řídítka a pak lehké houpnutí, když dosednete na celoodpružené kolo a ono se přizpůsobí zatížení váhou jezdce. Netřeba se ovšem jeho velikosti bát, máme mezi zákazníky s JetStreamem i paní výšky 148cm.

JetStream je díky 20ti palcovým kolům určeno spíše na rozbitou dlažbu a mizerný asfalt než do terénu, na špatných silnicích ale dělá svou práci dobře a žehlí asfalt a kočičí hlavy statečně.

Není to kolo na běhání po tramvajích i když i na to ho lze používat. Háčkem je absence mechanismu držícího složené kolo pohromadě. JetStream má místo Magnetixu jen popruh se suchým zipem.

JetStream může mít dobré plastové blatníky SKS ovšem obtížně se na něj montuje nosič, ideální je vybavit ho KlickFix adaptérem na sedlovku pro nacvakávací Batohy KlickFix nebo pro nacvakávací Universal nosič KlickFix.

Jetstream se prodává ve dvou variantách jako plně seřiditelný se vzduchovými tlumiči v předu a vzadu a s dualdrive typ EX a pak jako jednodušší 8mi stupňový se vzduchovym tlumičem jen vzadu typ P8.

2 komentáře u “Skládací kolo Dahon JetStream P8

    • Máte-li P8 pak patrně ničím, měl by obsahovat vpředu pouze elastomery bez možnosti nastavení. Má-li ovšem vzduchový tlumič zboku, tak tímtéž, co zadní tlumič, tj specializovanou pumpičkou na tlumiče, kterou disponuje každý cykloservis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *