Skládací kolo Dahon JetStream P8

JetStream je Bike – kdykoliv sednu na JetStream mám Bikový pocit, nevím jak to popsat, jde asi o šířku řídítek, gripy a celkový jejich tvar. Zároveň asi i posez a výška řídítek dobře sedne mým 186cm a cítím se na tom kole prostě jako na dobře sednoucím horáku. Dělají to hlavně ty řídítka a pak lehké houpnutí, když dosednete na celoodpružené kolo a ono se přizpůsobí zatížení váhou jezdce.

JetStream je díky 20ti palcovým kolům určeno spíše na rozbitou dlažbu a mizerný asfalt než do terénu, na špatných silnicích ale dělá svou práci dobře a žehlí asfalt a kočičí hlavy statečně.

Není to kolo na běhání po tramvajích i když i na to ho lze používat. Háčkem je absence mechanismu držícího složené kolo pohromadě. JetStream má místo Magnetixu jen popruh se suchým zipem.

JetStream může mít dobré plastové blatníky SKS ovšem obtížně se na něj montuje nosič, ideální je vybavit ho KlickFix adaptérem na sedlovku pro nacvakávací Batohy KlickFix nebo pro nacvakávací Universal nosič KlickFix.

Jetstream se prodává ve dvou variantách jako plně seřiditelný se vzduchovými tlumiči v předu a vzadu a s dualdrive typ EX a pak jako jednodušší 8mi stupňový se vzduchovym tlumičem jen vzadu typ P8.

JetStream je momentálně na objednání.

Objednat je můžete tady: Dahon JetStream P8 v eshopu

objednavku

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>