Koloběžka KOSTKA Hill 3 (20/16)

cena včetně DPH (21 %): 8 490 Kč

cena bez DPH (21 %): 7 016 Kč

h-kolobezka-KOSTKA-HILL-3-01.jpg

Základní popis

Jedinečná koncepce rámu s novým úhlem přední vidlice, rámové trubky, změnou úhlu zadní vidlice a napojení na nášlap. Vzniká tak koloběžka s lepší průjezdností zatáček ve vyšších rychlostech a tím i větším pohodlím pro jezdce. Ojedinělé jízdní vlastnosti této koloběžky oceníte zejména ve městě a na silnici, ale poradí si dobře i s mírným terénem. Nášlapy zesíleny pro zvýšení odolnosti spodního rámu a chrání tak koloběžku při náhodném dotyku s nerovným terénem. Kola s vyšší tuhostí dosahují výrazně nižšího valivého odporu a s náboji na průmyslových ložiscích (vyrobenými speciálně pro koloběžky) dokáží odolat i extrémním bočním dynamickým silám. To oceníte zejména při maximálních rychlostech, kdy budete stále pociťovat stabilitu koloběžky a její snadné ovládání.

Specifikace

h-kolobezka-KOSTKA-HILL-3-07.jpg

Fotogalerie

Video

2 komentáře u “Koloběžka KOSTKA Hill 3 (20/16)

  1. Dobrý den chtěla bych koloběžku 20/20 do města a delší tratě nevím jestli kostku nebo mibo cenu úměrnou .Děkuji za radu

    • Tohle nemá jednoduchou odpověď na dálku ale mívá jednoduchou odpověď naživo. Kostka je lehčí na váhu a živější na řízení, mibo stabilnější v řízení a tužší v rámu. Záleží na vaší váze a povaze, vyzkoušením na místě to seknete na první návštěvu, na dálku těžko odhadovat. Ani s jednou neuděláte chybu :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *