Elektrokola MOUSTACHE

Elektrokolo Moustache je značkou, která se zabývá jen a pouze elektrokoly a ta jsou u nich už od začátku navrhována tak, že kromě síly jezdce bude na rám i prvky pohonu poůsobit i výkonný elektromotor. Právě proto je jízda na kolech Moustache tak příjemná a zvláště ve vysokých rychlostech bezpečná. Je to dáno především použitím vlastních hydroformingových trubek a speciálně navržených profilů, které zaručují extrémní tuhost celého rámu i pod velkým zatížením. Stejně tak i výběr komponent je přísně podřízen vizi elektrokola a podmínkám, ve kterých bude používáno. Jako celek jsou pak Moustache naprosto jedinečné..

velibois-moustache-bike

Bosch: Síla a spolehlivost V dnešní době je Bosch nejúspěšnějším výrobcem elektropohonů pro kola, který jen stěží dokáže uspokojit poptávku svých zákazníků. Je to dáno především vysokou kvalitou a naprostou spolehlivostí. Jeho středové motory jsou dodávány ve dvou provedeních Active a Performance a se dvěmi velikostmi baterií buď 300 nebo 400Wh. Díky umístění ve středu kola je těžíště na správném místě a motor využívá převodového systému, takže stále pracuje v ideálních otáčkách. Zážitek z jízdy s motorem Bosch se však dá jen těžko popsat, proto vřele doporučujeme si jej otestovat.

moustache-samedi-forest-1b-400x300

Vyladěno k dokonalosti Stejně tak jako kladou v Moustachi velký důraz na geometrii a kvalitu rámu, stejně dbají i na výběr komponent. Síla člověka je sice veliká, ale síla motoru Bosch je ve špičkách mnohem větší a za jízdy se oba tyto výkony spojují v jeden. Proto je nutné vybírat komponenty zvláště pečlivě tak, aby perfektně fungovaly a zároveň dlouho vydržely. Není se tedy co divit, že na kolech Moustache najdete výlučně výkonné hydraulické kotoučové brzdy, kvalitní odpružené vidlice a také například i plynulou převodovku NuVinci, která nemá jednotlivé stupně, ale u které si nastavíte převod přesně dle své vlastní potřeby. V Moustachi ale jsou ještě mnohem dále a hrají si s velikostmi kol a vyrábějí si vlastní díly pro motory Bosch tak, aby jste měli skvělý pocit z jízdy v každém jejím momentě.

moustache_bikes_samedi_28_titanium_-_neovelo

Jednoduché ovládání Elektrokolo by se mnohým mohlo zdát jako složitá věc. Nejde jen o řazení, ale ještě navíc o ovládání samotného elektropohonu. Bosch vám ale v tomto směru přináší radost z toho, že může být zacházení s elektrokolem tak intuitivní a jednoduché. Vždyť jeho ovládací jednotka se jmenuje Intuvia a nabízí velký displej, zobrazení čtyř stupňů přípomoci a také dalších informací, které jsou méně či více důležité. Samotná tlačítka pak nejsou jen na Intuvii, ale i na ovládání hned vedle gripu, kde jsou pěkně po ruce. Jezdit s Boschem je prostě hračka a potěšení.

p-elektrokolo- velorama-moustache-bosch

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Design a styl Moustache, to nejsou jen bezchybně fungující motory Bosch a konstrukčně vyšperkované rámy, ale také krásný design, kde každý detail má nejen svou promyšlenou funkci, ale i neobyčejný vzhled. Stačí se podívat například na vedení bowdenů, či elektrické kabeláže. Že je skoro nevidíte? Přesně tak! V Moustachi právě proto navrhli profily trubek, ve kterých se všechno schová. Stejně tak můžete obdivovat tvar řídítek, modelu Lundi, zvláštně tvarovanou hlavovou trubku či barevné provedení všech kol v nabídce. Elektrokolo Moustache tak kromě rychlé a pohodlné jízdy také skvěle podporuje individualitu svého majitele.

urbain

2 komentáře u “Elektrokola MOUSTACHE

    • Tohle nelze určit, záleží na příliš mnoho proměnných hlavně váha jezdce, stav baterie a úroveň předchozího zahřátí motoru. Přijďte si kolo zkusit ve stromovce a posoudit sám

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *